فرمت نگارش مقاله را از منوی بالای صفحه وب سایت، قسمت اطلاع رسانی، زیرمجموعه فایل ها دریافت نمایید.
اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار


در ابتدای این نشست معاون سیاستی امنیتی استاندار با مثبت ارزیابی نمودن روند آماده سازی و هماهنگی کمیته‌های مختلف برگزاری کنگره فرمودند،: در جهت تکریم روحانیت، علم و دین مداری از آحاد مردم شریف استان جهت شرکت در این کنگره دعوت به عمل می‌آید.

 دبیر کنگره، جناب آقای دکتر رحیمی نیز در این جلسه بیان نمودند که خوشبختانه هماهنگی‌های لازم بین کمیته‌های مختلف برگزاری کنگره به عمل آمده است و در هفته منتهی به برگزاری کنگره جلسه نهایی شورای سیاست گذاری برگزار خواهد شد. ایشان بیان نمودند که سخنرانان ویژه این برنامه با دقت و درایت ویژه اعضای شورای سیاست گذاری انتخاب شدند و برنامه‌های روز برگزاری نیز مشخص شده‌اند.

جناب آقای دکتر هجیر کریمی، دبیر کمیته علمی کنگره، نیز در حاشیه این نشست گفت: مهمترین برنامه این کمیته تعیین سخنرانان علمی و تدوین مقالات ویژه بوده که تا کنون به اتمام رسیده است. دکتر هجیر کریمی اظهار داشت: از ابتدای راه اندازی سامانه کنگره تا کنون فراخوان‌های مختلفی ارسال شده است که در نهایت از طریق این سامانه، بیست و پنج مقاله دریافت شده است. ایشان در پایان افزود: تعدادی مقاله به عنوان مقالات برتر انتخاب شدند که در روز کنگره و در نوبت عصر ارائه خواهند شد.بازگشت1396/07/25
نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني    
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !